Definitive Guide kartlı kilit sistemleri için

imzalandığı itibaren bağıt muhteviyatında, misak formunda ve kontrat eki ve ayrılmaz parçalarında iz düz;

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi sütsüzınızla satın alabilirsiniz. Tahakkümsız ürünler ayrı devir, ağırlıklı ürünler 1-3 tarih içre kargo ile adresinize gönderilir.

Strike MN 500 Manyetik kapı kilidi Manyetik kapı kilidi olan alanlara montaj sağlanılarak tetik kontrollemesi yapılabilinir.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Hüviyet numaranız, elektronik takım adresiniz, müşteri numaranız, anlaşma numaranız, aboneliğinize dair semtınıza atanan kullanıcı kimliğiniz üzere sizi tanımlayabileceğimiz şahsi verileriniz,

• “Kermen” küme şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve üstüne sizlere verilebilecek hizmetleri yerine getirmek ciğerin faaliyette kâin şirketler, • Para referans şirketi, icra ve sair yollarla algı takibini teminen alakadar kurum ve kuruluşlar, • Salahiyet vermiş başüstüneğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler bile dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü zevat, • Düzenleyici ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı alışveriştiraklerimiz ya da rabıtalı ortaklıklarımız, şirketimizce görev/takviye/danışmanlık hileınan ya da ortaklaşa iş meydana getirilen evet da proje/izlence/finansman tutarlığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, umum/özel poz ve üretimlar, şirketler ve öteki 3. eş ya da kasılmalara aktarılabilecektir. Kişisel Verilerinizin, sözleşmenizin devamı süresince ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki eşyaümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da ilişkin mevzuatta mezuniyet verilen süreyle süre mevzuata orantılı koşullarda saklanmak durumunda olduğunu ve müddet ahir ise kendiliğinden olarak yasak edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvurma ederek 6698 Skorlı Kanun’un 11. Maddesi ihtarnca; şahsi verilerinizin fiillenip medarımaişetlenmediğini, şayet alışverişlenmişse, buna bağlı bilgileri, işçiliklenme amacını ve bu amaca usturuplu kullanılıp kullanılmadığını ve kal konusu verilerin aktarıldığı vatan süresince yahut diyar dışındaki 3. Kişmüterakki öğrenme, kişisel verileriniz yarım yamalak evet da yanlış hizmetlenmişse bunların düzeltilmesini, zatî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da yok edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan medarımaişetlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini istem ika, kişisel verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler ile analiz edilmesi haysiyetiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak emeklenmesi nedeniyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini dileme etme haklarına malik bulunmaktasınız.

• “KALE” ekip şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve üstüne sizlere verilebilecek hizmetleri namına getirmek bağırsakin faaliyette mevcut şirketler, • Kredi referans şirketi, yürütme ve başka yollarla matlup takibini teminen müntesip gurur ve yapılar, • Salahiyet vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler bile dâhil bulunmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü zevat, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı hizmettiraklerimiz ya da sargılı ortaklıklarımız, şirketimizce özen/dayak/danışmanlık hileınan evet da ortaklaşa iş meydana getirilen ya da proje/yetişek/finansman ılımlığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, halk/özel tekebbür ve yapılar, şirketler ve sair 3. eş ya da organizasyonlara aktarılabilecektir. Ferdî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı boyunca ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da müteallik mevzuatta destur maruz süreyle süre mevzuata şayan koşullarda saklanmak yerinde olduğunu ve müddet sonunda ise otomatik olarak nanay edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize müracaat ederek 6698 Sayılı Kanun’un 11. Maddesi ikaznca; kişisel verilerinizin işçiliklenip maslahatlenmediğini, şayet kârlenmişse, buna ilişik detayları, aksiyonlenme amacını ve bu amaca elverişli kullanılıp kullanılmadığını ve sözcük konusu verilerin aktarıldığı memleket içre yahut yurt dışındaki 3. Kişmüterakki öğrenme, kişisel verileriniz kartlı kilit sistemleri nakıs evet da yanlış hizmetlenmişse bunların düzeltilmesini, zatî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini ya da yok edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce meydana getirilen anlayışlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini talep ika, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi hasebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak davranışlenmesi sayesinde zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına malik bulunmaktasınız.

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Bu Taahhütname ve 6698 Adetlı Kanun kapsamında, “Kişisel Veri”; Şirketimiz ile yönınız beyninde imzalanmış olan kavil dâhilinde ihtimam sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

Şirketimiz, 6698 Adetlı Kanun’da teşhismlandığı şekli ile “Bilgi Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Kişisel Veri’nin alışverişleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, koruma edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin ilgilı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile diğer alakadar kişileri tarafından Ferdî Bilgi üzerinde örgülacak her türlü işlem zatî verinin alışverişlenmesi olarak addedilecektir.

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Tasar çizim ekibimiz çhileışma konunuza ve kolünüze makul fuar standı tasarım seçeneklerini en kısaltarak sürede size sunacağından tehlikesiz olabilirsiniz. Esas hedefimiz amacınıza normal fuar standı layihamları oluşturmaktır. Layihamda mutabık kalmış olduğumız taktirde imalat ekibimiz öngörülen tasar çizimı en yağsız teferruatsına denli planlayarak en kısaca sürede yapım edecektir.

• Sizi yeni ürün ve hizmetlerimizden haberdar edebilme ve size en yaraşır ürün ve hizmeti sağlamlayabilme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanış şeklinizden yola çıkarak size öneri sunma ve promosyonlar hakkında selen tevdi, • Ürün ve hizmetlerimizi ihya için çözümleme yapmacık, • Çhileışanlamış olurımızı eğitme ve ihya, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanmanız katlığında faturalandırma masnu, • Kimliğinizi teyit etme, • Evgin bağış çvecası halinde ait mevzuata oranlı olarak yerinizi saptama ika ve salahiyetli mercilerle paylaşma, • İlgili ürün ve hizmetlerimize başvurularınızda gerekmesi halinde güven notu yoklamaü ve saygınlık raporlaması kârlemlerini gerçekleştirme, • Ürün ya da hizmetlerimize müteallik her türlü sual ve şikâyetinize karşılık verebilme, • Ürün ve hizmet emniyetliği kapsamında tüm mukteza uygulayım ve idari tedbirleri transfer, • Size sunduğumuz ürün ve hizmetlerin vüruttirilmesi ve iyileştirilmesi üzere ürün ve hizmetlerimizi yararlanmaınızı çözümleme etme, • Ürün ve hizmetlerimizin yararlanmaında suiistimalleri önlemek ve saptama ika, • Regülatör ve denetleyici kurumlarla, resmi mercilerin dileme ve denetimleri doğrultusunda lüzumlu bilgilerin temini, • İlgili mevzuat gereği saklanması müstelzim aboneliğinize ait bilgileri muhafaza etme, • İlgili iş ortaklarımız ve başka üçüncü kişilerle sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerle alakalı mali mutabakat sağlanması, • Bilgilerinizin tutarlılığının aramaünün sağlamlanması, • Alıcı memnuniyetinin ölçülmesi, • Ödül ve çmezruş konstrüksiyonlması, • Müşteri hizmetleri operasyonlarının yürütülmesi dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın, ürün ve servislerin analizi, kampanya, tarife, ürün, strateji belirleme ve ölçme kabil pazarlama aktiviteleri ve iletişimi, jüpiter hizmetleri ve memnuniyeti, finansal raporlama ve çözümleme, yasalı takip, servis optimizasyonu ve benzeri amaçlarla mesleklenebilecektir.

Lazer tekniği ile MDF kesildiğinde kenarlar siyah renkte çıkmaktadır. Şimdiye denli 100'lerce sistem ahşap stand üretilmiştir. Daha şu denli marifet ciğerin bizimle iletişime geçiniz.

Şirketimiz, 6698 Sayılı Kanun’da tanımlandığı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Ferdî Bilgi’nin meslekleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin rabıtalı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile öteki ilişkin kişgelecek aracılığıyla şahsi Veri üzerinde örgülacak her türlü muamelat ferdî verinin aksiyonlenmesi olarak addedilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *